معاون استاندار احداث مجتمع صنفی پوشاک اصفهان ۱۰۰ هزار اشتغال ایجاد می‌کند

تعداد بازدید : 45
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۵

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: با تاسیس مجتمع صنفی پوشاک، کیف و کفش این استان برای ۱۰۰ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

حسن قاضی عسگر  روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تاکنون حدود ۱۰ جلسه در خصوص تاسیس مجتمع صنفی پوشاک، کیف و کفش استان تشکیل شده و  استعلام لازم اخذ شده است تا هیات موسس آن انتخاب شود.

وی ادامه داد: مقرر شد هیات موسس از انجمن نساجی، اتحادیه پوشاک، کیف، کفش و پارچه استان اصفهان تشکیل شود که کارها و امورات مربوط با ساماندهی بهتر پیش برود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اشاره به جانمایی این مجتمع صنفی تصریح کرد: بالاتر از شهر کمشچه در قسمت شرقی آزادراه شرق اصفهان محل احداث مراکز تولیدی است که مجوز دستگاه‌های مرتبط اخذ شده است.

وی اضافه کرد: در کنار این مجموعه نیروگاه خورشیدی قرار دارد که برق این منطقه از طریق نیروگاه تامین می‌شود تا این مجتمع صنفی به مجتمع سبز تبدیل شود.

برای بررسی این مهم چهارشنبه شب هم با حضور مسوولان و کارشناسان امر در استانداری اصفهان برگزار شد.

با تأسیس شهرک پوشاک، کیف و کفش اصفهان بسیاری از مشکلات این صنعت برطرف و موجب رونق این استان می‌شود.

هدف از ایجاد این شهرک علاوه بر ساماندهی چرخه تولید تا توزیع، بهره گیری از ظرفیت‌های این صنعت و اشتغالزایی، برندسازی محصولات و پرداختن به صنعت مد است.

از مجموع ۹ هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی در استان اصفهان، ۲ هزار و ۳۰۰ واحد در صنعت نساجی با ۱۱۷ هزار نیروی کار فعالیت می‌کنند.

منبع :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال