صنعتی

 • لبخند صنعت نمایشگاهی به حیات جدید ۱۳۹۹/۴/۸ (تعداد بازدید : 14 )
  ​پس از یک وقفه ناخواسته، صنعت نمایشگاهی بالنده و پویا در حیات اقتصادی کشور، با بریدن روبانی قرمز به حیات جدید خود لبخند زد و این نقطه شروعی است دوباره و بی‌پایان که خیل مشتاقان و فعالان دغدغه‌مند صنعت نمایشگاهی را مسرور و خرسند کرد.
  ادامه...
 • ۹۵ درصد پوشاک خارجی در بازار قاچاق است ۱۳۹۹/۴/۸ (تعداد بازدید : 12 )
  دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا موضوع مقابله با پوشاک قاچاق در سطح عرضه را کمرنگ کرده، تصریح کرد که ۹۵ درصد پوشاک وارداتی در بازار شناسه کالا ندارد و قاچاق محسوب می‌شود.
  ادامه...
 • عبدالمجید اجتهادی: شناسه دارها قاچاق نیستند؛ با ته لنجی باید مقابله شود ۱۳۹۹/۴/۸ (تعداد بازدید : 14 )
  عبدالمجید اجتهادی، مدیرکل پیشگیری و نظارت بر امور قاچاق کالا و ارز درباره اینکه چرا ۹۵ درصد پوشاک خارجی موجود در بازار قاچاق است، گفت: آنچه درباره ثبت شناسه کالا گفته شد مربوط به پوشاک برند است که از سال ۹۷ مصوب و ابلاغ شد و برخوردهایی با بعضی برندها صورت گرفت.
  ادامه...
 • زیان ۳۱۰۰ میلیارد ریالی صنعت نمایشگاهی از زمان شیوع کرونا ۱۳۹۹/۴/۸ (تعداد بازدید : 10 )
  مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا، صنعت نمایشگاهی کشور نزدیک به ۳ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال ضرر کرده است.
  ادامه...
 • دلیل اختلاف بانک مرکزی و مرکز آمار در اعلام رشد صنعت و معدن ۱۳۹۹/۴/۸ (تعداد بازدید : 6 )
  ​اخیرا اختلاف رشد اقتصادی اعلام شده از سوی مرکز آمار و بانک مرکزی خبرساز شده است؛ به طوری‌که این اختلاف رشد در حوزه صنعت و معدن فاحش‌ است و تا ۱۷‌درصد می‌رسد و مرکز آمار رشد حوزه صنعت و معدن را منفی ۷/۱۴ و بانک مرکزی این رشد را مثبت ۳/۲ درصد اعلام کرده است.
  ادامه...