هیات تجاری اتاق بازرگانی و صنایع آنتالیا به ایران سفر کرد ملاقات تجار و کارآفرینان ایران و ترکیه در اتاق تهران

او در سفر به ایران، گروهی از تجار و کارآفرینان آنتالیا در بخش‌های ساختمان، طراحی داخلی، ماشین‌آلات صنعتی، انرژی، مبلمان، گردشگری، کشاورزی، املاک، مجموعه‌های ورزشی، حمل و نقل، پتروشیمی، مواد غذایی و نساجی را با خود به تهران آورده است.

طی امسال و سال گذشته، چندین هیات تجاری از ترکیه با سفر به ایران و مذاکره با بخش‌خصوصی کشور، زمینه‌های همکاری مشترک را بررسی کردند. همچنین به دنبال سفر سال جاری رییس جمهور ایران به ترکیه، مقامات دو کشور بر افزایش حجم مناسبات اقتصادی به 30 میلیارد دلار تاکید کردند.

نشست هیات تجاری آنتالیا ترکیه با بخش خصوصی ایران، ساعت 09:30 صبح فردا، یکشنبه 26 دی ماه با حضور رییس اتاق بازرگانی و صنایع آنتالیا و دبیرکل اتاق تهران در محل ساختمان این اتاق در خیابان وزرا، برگزار خواهد شد.
در ابتدای این نمایش داود چتین و بهمن عشقی از روند پیشرفت و توسعه مبادلات تجاری بین دو کشور می‌گویند و اعضای هیات تجاری آنتالیای ترکیه با اتاق تهران آشنا می‌شوند. پس از پایان افتتاحیه همایش، فعالان اقتصادی دو طرف به منظور آشنایی با فعالیت‌های یکدیگر و بررسی نحوه مشارکت و همکاری با یکدیگر به طور مستقیم مذاکره و گفت‌وگو می‌کنند.