برگزاری اولین دوره آموزشی کوتاه‌مدت «مدیریت اجرایی در تجارت و بازار بین‌المللی صنایع مد پوشاک و کالاهای جانبی»‎

تعداد بازدید : 548
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۳

در دوره MBA انتظار می‌رود که دانشجویان به مهارت ارتباط‌های دیجیتال، دانش رفتار مشتری، تخصص فنی و هنری در حوزه طراحی و نوآوری‌ها و راهبردهای توسعه تجارت و بازار بین‌المللی برندهای پوشاک و کالاهای جانبی دست یافته و آنها را در مدت انجام کارآموزی‌ها و پایان‌نامه با تجربه‌های صنعتی بین‌المللی یکپارچه نمایند.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر، به‌عنوان مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور نیازمند به معرفی نمی‌باشد؛ دانشگاه بین‌المللی مد آرت نیز در شهر پاریس پایه‌گذاری شده‌است و تا به امروز یک شبکه گسترده‌ بین‌المللی تشکیل داده و همکاری‌های قابل توجهی را به‌صورت آکادمیک در داخل و خارج فرانسه داشته است.

این همکاری موجب اثربخشی، اعتبار و کیفیت برنامه‌ی آموزشی مد آرت است. برنامه آموزشی مد آرت در عرصه‌ی صنعت جهانی بسیار غنی شده‌است، به‌گونه‌ای که فارغ التحصیلان تجربه‌ی کارآموزی در شرکت‌های بین‌المللی را نیز به‌دست می‌آورند. 35 درصد از دانشجویان دانشگاه بین‌المللی مد آرت را دانشجویان خارجی با بیش از 20 ملیت مختلف تشکیل می‌دهند. کلاس‌ها در این دانشگاه به زبان‌های انگلیسی، فرانسه و ایتالیایی دایر است.


نکات مهم درباره دوره مشترک:

1. مدت تحصیل حدود 2/5 سال است که بخش اول آن در قالب چهار دوره‌ی کوتاه‌مدت و با همکاری استادان دانشگاه مد آرت در دانشگاه صنعتی ‌امیرکبیر (تهران) و بخش دوم تا پایان دوره، در دانشگاه مد آرت (پاریس) برگزار می‌گردد.

2. پایان‌نامه‌ دوره MBA و دفاع از آن با راهنمایی مشترک استادان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مد آرت و در مد آرت انجام می‌شود.

3. هزینه‌ بخش اول در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای هر دوره‌ی آموزشی کوتاه‌مدت باتوجه به تعداد عنوان‌درس‌های ارائه‌شده در هر دوره، مدت زمان هر کدام و تعداد متقاضیان، برای هر دوره جداگانه تعیین می‌گردد و هزینه‌ی تحصیل در بخش دوم برای یک سال تحصیلی در مد آرت 7000 یورو می‌باشد.

4. به‌منظور سهولت در شرکت، فراگیرشدن و بهره‌مندی بیشتر علاقه‌مندان، بخش اول دوره‌ی MBA در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به چهار دوره‌ی آموزشی کوتاه‌مدت شامل چند عنوان درس مستقل تقسیم‌بندی شده و حضور متقاضیان آشنا با موضوعات مهندسی، مدیریت، تجارت، مد، پوشاک و کالاهای جانبی در دوره‌های کوتاه‌مدت امکان‌پذیر است.

دوره‌های کوتاه‌مدت به زبان انگلیسی و با ترجمه‌ همزمان برگزار می‌گردد. در پایان هر دوره‌ کوتاه‌مدت برای شرکت‌کنندگانی که هر عنوان درسی در هر دوره را با موفقیت به پایان برسانند، گواهی مشترک دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مد آرت صادر می‌شود.

5. پذیرش برای تحصیل در مد آرت (بخش دوم در پاریس) با داشتن شرایط زیر انجام می‌پذیرد:

الف. قبولی در‌هر چهار دوره‌ی کوتاه‌مدت که نتایج آنها به عنوان بخش اول دوره‌ MBA در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ثبت می‌گردد.

ب. داشتن مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

ج. داشتن حداقل یکی از مدارک زبان زیر:

1) زبان انگلیسی : مدرک IELTS (6) یا TOFEL (76-80)
2) زبان ایتالیایی : مدرك CILS
3) زبان فرانسه : مدرك B2

6. مدرک پایان کل دوره MBA توسط مد آرت صادر و توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه دولتی Perpignan (مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) تأیید خواهد شد.


علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://campus.aut.ac.ir/intrel (بخش دوره های مشترک) مراجعه نمایند.

منبع :
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
متن نظر :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال